Czy wstając rano zastanawiasz się czasem nad listą zadań, którą masz dziś do wykonania? Czy zdarza Ci się planować najbliższy czas lub dalszą przyszłość? Czy stworzyłaś kiedyś listę swoich celów i marzeń? Każdy dzień generuje miliony szans – może być nowym początkiem, konsekwentną kontynuacją rozpoczętych już działań lub domknięciem tego co wymaga zakończenia. Bez względu na to czym jest dany moment w Twoim życiu pamiętaj, że to Ty nim sterujesz poprzez podejmowanie codziennych decyzji. Zauważyłaś jaką to ma moc? Wiem, że tak. Jesteś Dziewczyną BAD AND BRAVE, a ich nie da się zatrzymać. Wiedzą, że są niepowtarzalne i odważnie sięgają po swoje. Widzi to cały otaczający je świat i ważne, żebyś Ty sama nie zapominała jakie supermoce w Tobie drzemią.

Dlatego weź teraz oddech i przeczytaj to na głos. Możesz robić to każdego poranka lub w dowolnym momencie kiedy tylko masz chwilę na to, żeby się docenić.

LIST DO SAMEJ SIEBIE

Droga Ja,

Jestem z Ciebie dumna, że z odwagą wkraczasz w nowe wyzwania, podążasz za głosem serca i jesteś głodna kosztowania każdej minuty życia. Z radością obserwuję jak się zmieniasz, nabierasz otwartości i rozkwitasz. Cegiełka po cegiełce, z głową uniesioną do góry budujesz życie o jakim zawsze marzyłaś. Słuchasz siebie i stwarzasz swoje własne rozwiązania, bo nikt nie zna Cię tak dobrze jak Ty sama. Jesteś zdeterminowana, konsekwentna, a swoje wizje popierasz działaniem. Wiesz kiedy postawić na swoim i wiesz kiedy odpuścić. Z lekkością kreujesz swoją ścieżkę, a momenty trudności przyjmujesz z otwartością i traktujesz jak lekcję. Wiesz kiedy się zatrzymać i przytulić swoje słabości. Trzymasz się wyznaczonych planów, ale kochasz momenty, w których czujesz wiatr we włosach i dajesz porwać się w wir spontaniczności. Jesteś przy sobie, doceniasz i wspierasz w drodze, którą obrałaś. Nie boisz się zmieniać kierunku kiedy woła Cię przygoda.

JESTEŚ NIE DO ZATRZYMANIA

Obserwowanie Cię napawa mnie ekscytacją, motywuje i inspiruje. Dziękuję za ogromną siłę, którą nosisz w sobie. Jesteś moją bohaterką.

I obiecuję Ci nigdy nie zapomnieć, że moim największym priorytetem JESTEŚ WŁAŚNIE TY.

Ściskam,

Kochająca Ja

Zostaw komentarz