Witaj w naszej społeczności, w której odwaga, rozwój i komfort są dla nas priorytetem. BAD AND BRAVE to marka stworzona przez Kobietę dla Kobiet. Naszą naczelną wartością jest wewnętrzna siła, wyjątkowe samopoczucie, niepowtarzalność, jakość i wygoda. Tworzymy coś więcej niż ubrania- budujemy społeczność, w której Kobiety wspierają i motywują się nawzajem, są świadome swojej siły, mocy i realizują siebie, zachowując przy tym wewnętrzny spokój i balans.

Marka ma swój początek w 2020 r. i powstała naturalnie z energii pasji i chęci przeniesienia tej kreatywnej mocy na produkt. Nasze ubrania są jednak czymś więcej- mają duszę, a my tworzymy je z wyobraźnią, ekscytacją i pozytywnymi emocjami.

Nasze kolekcje wypływają z pasji i inspiracji własnej oraz z obserwacji Waszych potrzeb i wartości. Tworzymy je z pełnym zaangażowaniem już od pierwszego etapu- pomysłu, nadania mu konkretnej formy, po realizację. Całość działań i produkcji odbywa się w Polsce. Współpracujemy z wieloma polskimi producentami i firmami rodzinnymi, którzy zaopatrują nas w najlepszej jakości dzianiny i dodatki. Dbamy o wysoką jakość na każdym etapie produkcji. To jest dla nas kluczowe i z takiej jakości jesteśmy dumni.

Dziewczyna BAD AND BRAVE uwielbia działać i inspirować innych. Jest aktywna, odważna i zawsze realizuje swoje cele i pragnienia. Lubi poznawać nowe miejsca, delektować się życiem. Ceni sobie komfort, dobrą jakość i wygodę w każdej strefie życia. Nasze ubrania łączą swobodny styl z miejską elegancją, podkreślają jej osobowość i z lekkością wydobywają jej naturalne piękno na zewnątrz. Poprzez bycie autentyczną inspiruje innych i sama odważnie realizuje siebie.

Towarzyszymy Ci w najważniejszych i najpiękniejszych momentach w życiu, dlatego traktowanie Cię w sposób wyjątkowy jest dla nas tak ważne.

BE YOU.
STAY TRUE.
BE BAD AND BRAVE.