Zrealizowane marzenia, osiągnięty kolejny cel, radość, spokój, szczęście, miłość. Podróże w wyjątkowe miejsca, smakowanie życia wszystkimi zmysłami. Wyjątkowe wartości, którymi kieruję się w życiu.

Chciałabym poczuć to wszystko, bez ograniczeń. Pragnę tego. Inspiruję się innymi. Tyle inspiracji dookoła, tyle uśmiechniętych i szczęśliwych ludzi. Znam ich. Obserwuję ich. Cieszę się ich szczęściem ale równocześnie zastanawiam się, kiedy kolej na mnie. Równocześnie odczuwam nutkę wątpliwości czy to w ogóle jest dla mnie, czy to jest możliwe. Mam poczucie, że to jest tak blisko, bliżej ale jednocześnie nadal daleko.

Co powinnam zrobić? Te myśli coraz częściej wypełniają mój środek. Czy posłuchać rad innych, poprosić ich o wsparcie, radę? Jak oni to wszystko robią, jak tego dokonali? Być może powiedzą mi coś, czego ja nie wiem i nie zauważam w sobie. Powinnam ich zapytać?

A CO JEŻELI?

Poczułam teraz to pytanie, tak jakbym nigdy nie zadała go sobie wcześniej. Może powinnam spróbować je rozwinąć? Spróbuję.

CO JEŻELI tym razem zapytam siebie samej i tym razem wysłucham siebie do końca?

CO JEŻELI usłyszę coś więcej, coś co wcześniej próbowało się ze mną komunikować, ale ja patrzyłam tam dalej, na innych, nie na siebie.

CO JEŻELI uwierzę, że ja już wiem wszystko i każda odpowiedź na te wszystkie pytania jest już we mnie? Czuję, że ona zawsze tam była.

CO JEŻELI zaufam sobie i tylko sobie? Mogę się pomylić, ale to będzie moja pomyłka i doświadczenie.

CO JEŻELI stanę się dla siebie wsparciem i tym razem zrobię inaczej, zrobię to, czego wcześniej się bałam?

CO JEŻELI to, czego tak bardzo pragnę jest już przede mną tylko czeka na mój krok, na moją decyzję.

CO JEŻELI spróbuję i tym razem mi się uda? Nie przekonam się, jeżeli tego nie zrobię, prawda?

Chcę to poczuć. Boję się, ale postanawiam zrobić ten krok mimo wszystko.

Bo czy mogę coś stracić? Jedynie jakąś część, która tak bardzo się bała i nadal obserwowałaby zrealizowane marzenia innych, podziwiała innych, wspierała innych i im kibicowała, ale nigdy w takim stopniu jak samej sobie.

Chcę to zmienić, chcę to poczuć. Próbuję i co jeżeli tym razem mi się uda?

IN

SELF-SUPPORT

GOOD ENERGY

PURE LOVE

BIG DREAMS

we trust.

Doga Ja,

dziękuję Ci za te nową decyzję i wsparcie, którego tak bardzo potrzebowałam.

Jestem we właściwym miejscu. Jestem odważna, jestem BRAVE GIRL.

Zostaw komentarz